Dr. Bence Zsófia gyermekorvos ajánlása a beteg gyermekek tüneti kezeléséhez

Kedves Szülők!
Az elmúlt 2 hét tapasztalata alapján fontosnak éreztem, hogy legjobb tudásom szerint összeállítsak Önöknek egy kis segédletet, amelynek segítségével biztonsággal el tudják kezdeni beteg gyermekük tüneti kezelését.
Hangsúlyozom, hogy az alábbiak csak egyébként egészséges, krónikus betegségben (pl. asthma) nem szenvedő gyermekek esetében javasoltak!
Remélem, hogy hasznosnak találják.
Jó egészséget kívánok:
Dr. Bence Zsófia

Az eredeti bejegyzés forrása: