Szent karácsony eljött….

Kedvas Szülők, gyerekek!

Köszönjük az idei év eddigi csodás munkáját, és ezúton kívánunk Mindenkinek békében, szeretetben, csodákban gazdag Gyertyagyújtásokat, és otthoni meghitt ünneplést!!

A Cseresznyevirág Művészeti Óvoda teljes tantestülete nevében!

VAKÁCIÓ!!

Kedves Családok, Gyerekek, Szülők!

Ismét eltelt egy nevelési év. Az iskolába menő gyermekektől könnyes szemmel búcsúzunk, de reméljük, gyakran jönnek majd látogatóba! 🙂 Az óvodában maradó gyermekeket pedig szeretettel várjuk élményekkel feltöltődve a nyári szünet után!

A Székhely és a Tagóvoda teljes nevelőtestülete mindenkinek élményekben gazdag, sok családi programmal megfűszerezett csodálatos nyarat kíván!!

Szülői értekezletek

Kedves Szülők!

Az alábbi csoportokban és időpontokban szeretettel várjuk Önöket a szülői értekezletekre!

Tagóvoda:
Pillangó csoport január 14. (hétfő) 16:30