A MACI CSOPORT

Köszöntünk minden kedves Látogatót a Maci csoport oldalán!

A csoportban dolgozó felnőttek:

Bata Cecília, Cili néni, óvodapedagógus

Völgyesi Edit, Edit néni, óvodapedagógus

Dudás Lászlóné, Andi néni, pedagógiai munkát segítő dajka

Mihalik-Dévai Mariann, Manka néni, pedagógiai asszisztens

This entry was posted in Maci by cseresznyevirágművészetiovi. Bookmark the permalink.

About cseresznyevirágművészetiovi

Óvodánk 1980. novemberében nyitott, Békásmegyer-ófalu és a lakótelep határán. Nagyon nehéz körülmények között – az építkezés még tartott, út nem volt, sár annál nagyobb. Nyolc csoporttal – csoportonként 42 gyerekkel – nyitott az intézmény. A kollégák fele képesítés nélkül kezdett itt dolgozni, de három éven belül mindenki diplomával rendelkezett. Már akkor is nagy élet folyt óvodánkban; részt vettünk óvónői vetélkedőn, számtalan kerületi bemutatót tartottunk, kerületi és Fővárosi továbbképzéseken vettünk részt. Felszereltségünk igen hiányos volt, de lelkesedésünk és energiánk kifogyhatatlan. Mára sokkal jobb körülmények között, alacsonyabb gyermeklétszámmal, de felelősséggel és tapasztalattal végezzük munkánkat és oktatjuk a gyerekeket.

Comments are closed.